+49 (0) 36 22 – 20 98 28 info@tecs.eu
Z

Systemy z elementami seryjnymi

Systemy chłodnicze i klimatyzacyjne wykorzystujące komponenty szeregowe

Dla budynków przemysłowych, biur, powierzchni sprzedażowych, hoteli, szkół, basenów, hal sportowych, szpitali, jak również dla obszarów krytycznych dla bezpieczeństwa, takich jak lotniska, banki, centra komputerowe, urzędy państwowe i siedziby firm, planujemy i instalujemy następujące systemy profesjonalnie i niezawodnie:

  • Klimatyzacja

  • Systemy wentylacyjne

  • Urządzenia do nawilżania i osuszania

  • Systemy grzewcze (również z technologią pomp ciepła)

  • Kurtyny drzwiowe (również z technologią pompy ciepła i ogrzewaniem statycznym)

O ile jest to wystarczające, stosujemy materiały i komponenty techniczne z produkcji seryjnej renomowanych producentów, aby ograniczyć koszty, w razie potrzeby z modyfikacjami związanymi z projektem. Jeśli nie są dostępne żadne komponenty seryjne: mamy również duże doświadczenie z własnymi produktami wykonanymi na zamówienie.

We współpracy z kompetentnymi, długoletnimi partnerami możemy uzupełnić nasze usługi o dodatkowe branże, takie jak budowa płyt gipsowo-kartonowych, instalacje elektryczne i sanitarne, hydraulika i prace dekarskie. Skoordynowane wykonanie, jak również regularne kontrole jakości gwarantują wysoką jakość konstrukcji z jednej ręki.

Z

Produkty wykonywane na zamówienie

Specjalne konstrukcje techniki chłodniczej i klimatyzacyjnej

 

Gdy urządzenia i podzespoły seryjne nie są wystarczające:
Jeśli komponenty seryjne nie spełniają wymogów technicznych, przestrzennych lub wizualnych, opracowujemy dla Państwa w naszym własnym warsztacie nowe, innowacyjne i praktyczne rozwiązania – zarówno dla urządzeń klimatyzacyjnych, jak i dla systemów sterowania. Chętnie również we współpracy z Państwa ekspertami, aby wspólnie znaleźć atrakcyjne i funkcjonalne rozwiązania, które spełnią Państwa oczekiwania. Obejmuje to specjalnie zaprojektowane wsporniki, ramy i okładziny dla elementów systemu, jak również specjalnie ukształtowane urządzenia klimatyzacyjne dla warunków przestrzennych lub wymagań technicznych, lub specjalnie opracowane systemy sterowania dla wymagań, dla których nie są dostępne odpowiednie urządzenia szeregowe.

Doceniamy techniczne i twórcze wyzwania:
Konsekwencją tej innowacji technologicznej i entuzjazmu do łączenia rzemiosła z nowoczesną technologią dla nietypowych wymagań jest nasza firma WEINKLIMA SPEZIALBAU, która obecnie powstaje. Firma nastawiona jest na ręczne tworzenie wysokiej jakości, całkowicie indywidualnie zaprojektowanych magazynów do przechowywania wina – od projektów piwnic winiarskich po nietypowe rozwiązania projektowe w hotelach, ekskluzywnej gastronomii i willach. Dzięki własnemu rozwojowi technicznemu i ręcznej produkcji możliwe są naprawdę wyjątkowe rozwiązania – daleko wykraczające poza standardowe urządzenia z tworzyw sztucznych, które są oferowane do takich celów tylko ze zmodyfikowaną okładziną. Wina są tu przechowywane nie tylko w sposób perfekcyjny pod względem technicznym, lecz również w sposób prawdziwie indywidualny, który można niemal w dowolny sposób wkomponować w wyrafinowany wystrój wnętrza.

Oczywiście projekty powierzone nam z mniej nietypowymi życzeniami korzystają również z naszego technicznego i twórczego doświadczenia w radzeniu sobie z takimi wyzwaniami.

 

Nehmen Sie Kontakt mit uns auf!

 

Einwilligung zur Datenspeicherung und Datenverarbeitung